Administracja

Kontakt

Administracja

Sekretariat Zarządu

Asystent Zarządu – Anna Gawlik

tel.: 58 562 92 00
fax.: 58 561 75 50
e-mail: sekretariat@szpital-starogard.pl


Dział Organizacyjno – Prawny

Kierownik – Łukasz Szczepanik

tel.: 58 774 94 12, 58 774 94 08
e-mail: l.szczepanik@szpital-starogard.pl


Sekcja Marketingu i Komunikacji Społecznej

Kierownik – Magdalena Jankowska

tel.: 58 774 94 09
e-mail: m.jankowska@szpital-starogard.pl


Dział Personalny

Kierownik – Monika Kramek

tel.: 58 774 94 10, 58 774 94 11
e-mail: m.kramek@szpital-starogard.pl


Sekcja Płac

Kierownik – Zofia Szenk

tel.: 58 774 94 19
e-mail: z.szenk@szpital-starogard.pl


Główna Księgowa

Anita Ossowska – Katafiasz

tel.: 58 774 94 04
e-mail: a.katafiasz@szpital-starogard.pl

Sekcja Księgowości

tel.: 58 774 94 13, 58 774 94 16


Sekcja Controllingu i Analiz Ekonomicznych

Bartosz Engler

tel.: 58 774 94 14
e-mail: b.engler@szpital@starogard.pl


Dział Sprzedaży Usług

Kierownik – Barbara Kudryńska

tel.: 58 774 94 21, 58 774 94 22, 58 774 94 23
e-mail: b.kudrynska@szpital-starogard.pl


Dział Dokumentacji Medycznej

Kierownik – Magdalena Szachta

tel. : 58 774 94 25
e-mail: ma.szachta@szpital-starogard.pl

Archiwum Zakładowe

tel.: 58 774 94 25
e-mail: m.formela@szpital-starogard.pl


Dział Utrzymania Ruchu

Kierownik – Mirosław Wolski

tel.: 58 774 94 28, 58 774 94 29
e-mail: m.wolski@szpital-starogard.pl


Dział Informatyki i Łączności

Kierownik – Piotr Jatkowski

tel.: 58 774 94 31, 58 774 94 32
e-mail: p.jatkowski@szpital-starogard.pl


Sekcja Zakupów

Kierownik – Piotr Bartkowiak

tel.: 58 774 94 36, 58 774 94 35, 58 774 94 34
e-mail: p.bartkowiak@szpital-starogard.pl

Magazyn

tel.: 58 774 94 40
e-mail: a.wosiek@szpital-starogard.pl


Sekcja Gospodarcza

tel.: 58 774 94 38


Specjalista ds. obronnych i ppoż.

Rafał Szczykutowicz

tel.: 58 774 94 42
e-mail: r.szczykutowicz@szpital-starogard.pl


Specjalista ds. BHP

Grzegorz Unstädt

tel.: 58 774 94 41
e-mail: g.unstadt@szpital-starogard.pl


Naczelna Pielęgniarka

Wioleta Pawłowska

tel.: 58 774 94 06
e-mail: w.pawlowska@szpital-starogard.pl


Pielęgniarka Epidemiologiczna

Specjalista ds. Higieny i Epidemiologii Wioletta Wrońska

tel.: 58 774 94 37
e-mail: w.wronska@szpital-starogard.pl


Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Rafał Szczykutowicz

tel.: 58 774 94 42
e-mail: r.szczykutowicz@szpital-starogard.pl


Pełnomocnik ds. systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

Grzegorz Unstädt

tel.: 58 774 94 41


Pełnomocnik ds. systemu zarządzania środowiskowego

Anna Szczygieł

tel.: 58 774 94 38


Pełnomocnik ds. akredytacji i zintegrowanego systemu zarządzania jakością

Wioletta Wrońska

tel.: 58 744 94 37
e-mail: w.wronska@szpital-starogard.pl


Inspektor bezpieczeństwa teleinformatycznego

Piotr Jatkowski

tel.: 58 774 94 31, 58 774 94 32


Inspektor ochrony danych osobowych

Sławomir Kotowski

tel.: 58 774 94 31, 58 774 94 32