OTWARCIE STAROGARDZKIEJ GRUPY KLINICZNEJ

OTWARCIE STAROGARDZKIEJ GRUPY KLINICZNEJ

Dodano: 25.08.2022

Dzięki propozycji Powiślańskiej Szkoły Wyższej złożonej Zarządowi Powiatu Starogardzkiemu i Kociewskiemu Centrum Zdrowia, w dniu 23 sierpnia 2022 roku w Kociewskim Centrum Zdrowia odbyła się uroczystość inaugurująca powstanie Starogardzkiej Grupy Klinicznej, która będzie siedzibą zajęć praktycznych studentów kierunków pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne, prowadzonych przez Powiślańską Szkołę Wyższą w Kwidzynie. Mamy nadzieję, że młodzi ludzie, którzy stoją przed wyborem dalszej edukacji, skorzystają z oferty, którą przedstawia Uczelnia i zdobędą wiedzę i doświadczenie niezbędne do ratowania życia i zdrowia pacjentów.

Po oficjalnym otwarciu i uroczystym przecięciu wstęgi odbył się pokaz sal przystosowanych do zajęć praktycznych prowadzonych w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.

Kociewskie Centrum Zdrowia - Misja

Misja

Przyjęta przez szpital misja "Dobro Pacjenta naszym najważniejszym celem" determinuje kierunki i obszary naszej pracy oraz działań mających na celu rozwój placówki oraz doskonalenie realizowanych świadczeń.

Jak dojechać?

Kociewskie Centrum Zdrowia - dojazdKociewskie Centrum Zdrowia Sp z o.o. mieści się przy ulicy dra Józefa Balewskiego 1.
Dojazd do Szpitala możliwy jest tylko od ul. Balewskiego, autobusem miejskim - linie 16 lub 19.
Z drogi nr 22 dojazd do Kociewskiego Centrum Zdrowia możliwy jest ze skrzyżowania ul. Zblewskiej
z Al. Niepodległości (dojazd jest oznakowany).

Prowadź do celu KOORDYNATY GPS: 53°58’02.6”N 18°30’28.8”E
Kontakt lub zadzwoń: tel. (+48) 58 774 94 00