Badanie satysfakcji pacjenta

Badanie satysfakcji pacjenta

Dodano: 13.04.2023
Szanowni Państwo,

Wraz z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przekazujemy Państwu ankietę, której wyniki pozwolą nam zweryfikować obszary wymagające naszego wkładu i zaangażowania. Tylko dzięki Państwa uczestnictwu w badaniu, poznamy problemy, które musimy rozwiązać, mając na uwadze Państwa dobro i komfort korzystania ze świadczeń Kociewskiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o.

Pod poniższym linkiem znajdziecie Państwo kwestionariusz ankiety, którego wypełnienie zajmie tylko kilka minut, a dla nas będzie realną wskazówką, co musimy ulepszyć.

https://www.cmj.org.pl/ankiety/kcz

Również w każdym oddziale szpitalnym, znajdziecie Państwo informację o tym badaniu, jak również kod QR, dzięki któremu jeszcze szybciej zostaniecie przekierowani do strony internetowej z ankietą.

Jednocześnie uruchamiamy drugie badanie ankietowe dla pacjentów korzystających z poradni specjalistycznych naszego szpitala, które również jest badaniem satysfakcji pacjenta. W trakcie rejestracji do poradni, otrzymacie Państwo kwestionariusz ankiety, który prosimy wypełnić i wrzucić do urny stojącej w holu głównym szpitala.

Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w podnoszeniu jakości świadczonych usług.

Kociewskie Centrum Zdrowia - Misja

Misja

Przyjęta przez szpital misja "Dobro Pacjenta naszym najważniejszym celem" determinuje kierunki i obszary naszej pracy oraz działań mających na celu rozwój placówki oraz doskonalenie realizowanych świadczeń.

Jak dojechać?

Kociewskie Centrum Zdrowia - dojazdKociewskie Centrum Zdrowia Sp z o.o. mieści się przy ulicy dra Józefa Balewskiego 1.
Dojazd do Szpitala możliwy jest tylko od ul. Balewskiego, autobusem miejskim - linie 16 lub 19.
Z drogi nr 22 dojazd do Kociewskiego Centrum Zdrowia możliwy jest ze skrzyżowania ul. Zblewskiej
z Al. Niepodległości (dojazd jest oznakowany).

Prowadź do celu KOORDYNATY GPS: 53°58’02.6”N 18°30’28.8”E
Kontakt lub zadzwoń: tel. (+48) 58 774 94 00