Dzień Serca w Kociewskim Centrum Zdrowia

Dzień Serca w Kociewskim Centrum Zdrowia

Dodano: 22.09.2023
Kolejna edycja Dnia Serca za nami, tym razem akcja odbyła się na terenie Kociewskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o., gdzie utworzyliśmy miasteczko zdrowia, oferujące naszym pacjentom bardzo szeroką gamę usług medycznych.

Zaprosiliśmy do udziału i współpracy instytucje społeczne, szkoły kształcące przyszłe kadry medyczne, jednostki medyczne i firmy rehabilitacyjne, a wszystko po to, aby każdy kto tego dnia przyszedł do Kociewskiego Centrum Zdrowia, mógł zbadać stan swojego zdrowia. Oferowaliśmy min. badania laboratoryjne, EKG, KTG, porady laktacyjne, porady kardiologiczne, pomiar glukozy, ciśnienia, porady neurologiczne, ginekologiczne, rehabilitacyjne, badania mammograficzne, osteoporotyczne i badania słuchu. Każdy z uczestników mógł również zostać dawcą krwi, w krwiobusie, który zaparkował na szpitalnym parkingu. Każdy zapewne znalazł coś dla siebie. Cieszyliśmy się ogromną frekwencją, bo odwiedziło nas blisko 600 osób, 400 z nich poddało się najróżniejszym badaniom medycznym. Uczniowie starogardzkich szkół wzięli udział w corocznej Masie Rowerowej, organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, a wszystko to udało się dzięki zaangażowaniu wielu ludzi i pięknej pogodzie, która tego dnia dopisała.

Dziękujemy za udział i zapraszamy już za rok!

 

Kociewskie Centrum Zdrowia - Misja

Misja

Przyjęta przez szpital misja "Dobro Pacjenta naszym najważniejszym celem" determinuje kierunki i obszary naszej pracy oraz działań mających na celu rozwój placówki oraz doskonalenie realizowanych świadczeń.

Jak dojechać?

Kociewskie Centrum Zdrowia - dojazdKociewskie Centrum Zdrowia Sp z o.o. mieści się przy ulicy dra Józefa Balewskiego 1.
Dojazd do Szpitala możliwy jest tylko od ul. Balewskiego, autobusem miejskim - linie 16 lub 19.
Z drogi nr 22 dojazd do Kociewskiego Centrum Zdrowia możliwy jest ze skrzyżowania ul. Zblewskiej
z Al. Niepodległości (dojazd jest oznakowany).

Prowadź do celu KOORDYNATY GPS: 53°58’02.6”N 18°30’28.8”E
Kontakt lub zadzwoń: tel. (+48) 58 774 94 00