SZPITAL BEZ BÓLU

SZPITAL BEZ BÓLU

Dodano: 09.06.2021

7 czerwca Kociewskie Centrum Zdrowia uzyskało Certyfikat Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, potwierdzający najwyższe standardy w tej dziedzinie. Certyfikat „Szpital bez bólu” przyznawany jest od roku 2017 placówkom, które osiągają najwyższy poziom świadczonych usług mających na celu obniżanie i redukcję bólu.

Jest to kolejny krok do poprawy jakości świadczonych przez szpital starogardzki usług medycznych, które realizowane są z najwyższą starannością i dbałością o dobro pacjentów, wiąże się z podniesieniem poziomu satysfakcji pacjentów korzystających z usług placówki, redukcją kosztów hospitalizacji pacjentów dzięki zmniejszeniu częstości występowania powikłań związanych z nieleczonym lub źle leczonym bólem ostrym i przewlekłym, ale również zmniejszeniem ilości skarg pacjentów.

Uzyskanie Certyfikatu „Szpital bez bólu”, jest również  jednym z kryteriów, które pozwalają na  zdobycie akredytacji, o którą Kociewskie Centrum Zdrowia również się stara. Szpital liczy, że już wkrótce będzie mógł się pochwalić również certyfikatem akredytacyjnym, dzięki któremu zdobędzie jeszcze wyższe noty w rankingu placówek dbających o swoich pacjentów.

 

Kociewskie Centrum Zdrowia - Misja

Misja

Przyjęta przez szpital misja "Dobro Pacjenta naszym najważniejszym celem" determinuje kierunki i obszary naszej pracy oraz działań mających na celu rozwój placówki oraz doskonalenie realizowanych świadczeń.

Jak dojechać?

Kociewskie Centrum Zdrowia - dojazdKociewskie Centrum Zdrowia Sp z o.o. mieści się przy ulicy dra Józefa Balewskiego 1.
Dojazd do Szpitala możliwy jest tylko od ul. Balewskiego, autobusem miejskim - linie 16 lub 19.
Z drogi nr 22 dojazd do Kociewskiego Centrum Zdrowia możliwy jest ze skrzyżowania ul. Zblewskiej
z Al. Niepodległości (dojazd jest oznakowany).

Prowadź do celu KOORDYNATY GPS: 53°58’02.6”N 18°30’28.8”E
Kontakt lub zadzwoń: tel. (+48) 58 774 94 00