XI. Kociewskie Dni Ginekologiczno-Położnicze

Dodano: 23.10.2020

Na 27 listopada  zostały zaplanowane XI. Kociewskie Dni Ginekologiczno-Położnicze. Z uwagi na sytuację epidemiczną wydarzenie odbędzie się w formule online.

Obecnie przyjmowane są zgłoszenia osób chcących wziąć udział w 11 edycji konferencji.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, a za udział przysługują punkty edukacyjne.

Rejestracja do 20 listopada:

zgłoszenia uczestnictwa drogą mailową na adres: szkolenia@szpital-starogard.pl

AKTUALIZACJA: Podjęta została decyzja o przeprowadzeniu XI. Kociewskich Dni Ginekologiczno-Położniczych online.

Ze względu na sytuację epidemiczną będą obowiązywać szczególne warunki uczestnictwa. Konieczne jest podanie w zgłoszeniu numeru telefonu. Ważna jest kolejność zgłoszeń. Zaistniała sytuacja znacznego lock-down-u, organizatorzy przeprowadzą konferencję przy użyciu aplikacji Zoom – dane logowania spotkania on-line zostaną przesłane w dniu poprzedzającym konferencję na podane przy rejestracji adresy mailowe. Liczba osób mogących połączyć się zdalnie może być ograniczona. Szczegółowe i aktualne informacje będą przesłane na podawane w zgłoszeniach adresy mailowe.

Program XI. Kociewskich Dni Ginekologiczno-Położniczych:

8:00 – rejestracja uczestników

8:55 – powitanie gości i uczestników oraz otwarcie Konferencji / Prof. Krzysztof Preis

9:00 / 9:30 – Obecne podejście do operacji w obniżeniu narządu rodnego / Prof. Krzysztof Czajkowski

9:30 / 10:00 – Cholestaza ciężarnych / Prof. Zbigniew Celewicz

10:00 / 10:30 – Ocena tarczycy u płodu / Prof. Marzena Dębska

10:30 / 11:00 – Nadciśnienie tętnicze u ciężarnych / Doc. Justyna Czajkowska

11:00 / 11:20 – przerwa kawowa / prezentacja firm

11:20 / 11:40 – Łożysko przyrośnięte i przerośnięte / Doc. Tomasz Fuchs

11:40 / 12:10– Heparyna w ciąży / Prof. Małgorzata Świątkowska-Freund

12:10-12:40 – Aktualne poglądy na HTZ / Dr n. med. Małgorzata Bińkowska

12:40 / 13:00 – Prezentacja przypadku / Dr n. med. Piotr Minowski / lek. med. Ewelina Stefanowicz