XIII Kociewskie Dni Ginekologiczno- Położnicze za nami

XIII Kociewskie Dni Ginekologiczno- Położnicze za nami

Dodano: 08.12.2022

XIII Kociewskie Dni Ginekologiczno- Położnicze były okazją do kolejnego spotkania znamienitych gości i specjalistów w dziedzinie ginekologii i położnictwa z całej Polski. Konferencja ginekologiczna organizowana przez Kociewskie Centrum Zdrowia, jest naukowym wydarzeniem wpisanym od wielu lat w kalendarz starogardzkiego szpitala.

Jest to spotkanie wybitnych przedstawicieli dziedziny nauki jaką jest ginekologia i położnictwo, które jest doskonałym pretekstem do prezentowania wyników najnowszych badań, podzielenia się ogromnym doświadczeniem, wymiany poglądów oraz zapoznania się z ofertą firm farmaceutycznych, wspierających rynek medyczny.

W tegorocznej edycji Konferencji, poruszane były tematy o szerokim spectrum ginekologicznym, takie jak antykoncepcja, nowotwory kobiecych dróg rodnych, cukrzyca w ciąży czy nieinwazyjne testy prenatalne.

Konferencja wzorem roku ubiegłego, odbywała się w formie hybrydowej zarówno stacjonarnie, jak również online, dzięki czemu liczba odbiorców była zdecydowanie większa. Potwierdzeniem ogromnego sukcesu jest liczba wyświetleń wszystkich transmisji emitowanych na żywo, których liczba sięgała około 11 tyś.

Już dziś zapraszamy na przyszłoroczną, 14. już edycję, która mamy nadzieję, będzie cieszyć się tak samo dużym zainteresowaniem.

 

 

Kociewskie Centrum Zdrowia - Misja

Misja

Przyjęta przez szpital misja "Dobro Pacjenta naszym najważniejszym celem" determinuje kierunki i obszary naszej pracy oraz działań mających na celu rozwój placówki oraz doskonalenie realizowanych świadczeń.

Jak dojechać?

Kociewskie Centrum Zdrowia - dojazdKociewskie Centrum Zdrowia Sp z o.o. mieści się przy ulicy dra Józefa Balewskiego 1.
Dojazd do Szpitala możliwy jest tylko od ul. Balewskiego, autobusem miejskim - linie 16 lub 19.
Z drogi nr 22 dojazd do Kociewskiego Centrum Zdrowia możliwy jest ze skrzyżowania ul. Zblewskiej
z Al. Niepodległości (dojazd jest oznakowany).

Prowadź do celu KOORDYNATY GPS: 53°58’02.6”N 18°30’28.8”E
Kontakt lub zadzwoń: tel. (+48) 58 774 94 00